Apartament 2+1 me qera prane zones se TVSH-se ne Tirane

ID TRR-217-52L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Me siperfaqe prej 115m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme sipas kerkeses se klientit.

Ka te instaluar kondicioner inverter ne cdo dhome pre ngrohje dhe ftohje.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ballkoni eshte i orientuar nga lindja duke ofruar ndricim natyral pothuajse gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huaj, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe Bulevardit Deshmoret e Kombit

Ka mundesi per parkim me pagese ekstra prane pallatit.

Cmimi: 700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti
Me Qira 520-13D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti  ndodhet ne ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks t
Me Qira 416-22b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 216-2K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 619-7T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje
Me Qira 1219-47S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje Kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 617-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 216-38K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...