Ambient zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-622-13V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 3
Sipërfaqe m2 164 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 164 m2 te organizuar ne 1 zyre open space, 3 zyra me te vogla, kuzhine e ndare, ballkon, korridor dhe 2 tualete.

Ambienti eshte i shtruar me pllaka, dhomat mjaft spacioze dhe te mbushura me drite natyrale.

Cdo zyre e pajisur me kondicioner per ngrohje dhe ftohje.

Pallati ofron administrim, siguri dhe mjaft zyra te ndryshme zhvillojne aktivitetin aty.

Zona eshte mjaft qendrore dhe e kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Ismail Qemalir, Bulevardin Bajram Curri dhe Bulevardin Deshmoret e Kombit

Cmimi: 1100 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane.
Ambjenti eshte i poz
Me Qira 223-31Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 515-7b 960 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes.
Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte
Me Qira 514-38a 1000 € €

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te
Me Qira 1122-62G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri. Ofron nje ...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze r
Me Qira 120-52T 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze rruges ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje
Me Qira 223-39G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...