Apartament 2+1 per qira ne zonen e Laprakes, Tirane

ID TRR-623-17X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lord Bajron

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Lord Bajron ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne kuzhine te vecuar, ne dhome ndenje dhe tualet. 
Apartamenti  ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me pllake.
Banesa pozicionohet nga jug-lindja dhe preket gjate gjithe dites nga drita natyrale. 
Mund te perdoret per banim dhe per zyra. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshme per te plotesuar kushtet e jetes se perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne zonen e Astirit. 


Cmimi: 350 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 316-32K 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament me qira ne Rrugen Pasho Hysa ne Kompleksin Kontakt
Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje n
Me Qira 1120-58i 300 €

Apartament me qira ne Rrugen Pasho Hysa ne Kompleksin Kontakt Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re te ...

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 319-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit.

Ndodhet ne rr
Me Qira 1116-8D 400 €

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kat
Me Qira 719-45T 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Gjeli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 918-7L 250 €

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne krahe te ...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 713-46 450 €

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-43V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...