Apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane

ID TRR-1022-28G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 385 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej  80 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, dy dhoma, 1 tualet dhe dy ballkone.
Shtepia ofrohet e pamobiluar, vetem pjesa e kuzhines eshte e kom[letuar.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I vendosur ne sallon.
Dritaret jane doppio xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, ka akses direkit ne zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha etj

Cmimi 45.000 ALL/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 921-15V 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1217-36R 400 €

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-51R 350 €

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 118-11R 500 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozici
Me Qira 323-58Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1119-59T 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 819-23T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...