Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit 1

ID TRR-423-53G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 87.5 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit 1

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri. 
Ofron nje siperfaqe prej 87.5 m2 te organizuar ne sallon, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje arredim modern dhe te investuar se fundmi. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajiura me grila. Banesa ka edhe nje sobe druri e cila eshte funksionale.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit. 
Rezidenca ofron administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri nepermjet rojeve  per 24 ore.
Kodra e Diellit cilesohet si nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes dhe ka akses te lehte ne zonen e Komunes se Parisit, zonen e Liqenit Artificial etj.

Cmimi 650 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te 
Me Qira 1022-12Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 700 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 116-61K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe ...