Apartament 2+1 me qira ne Kompleksi Panorama ne Tirane

ID TRR-321-19D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 11
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar, bashkekohore dhe ne nje gjendje shume te mire, e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Orientohet nga veri-lindja dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe tualete te pajisura me dritare.
Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe ndodhet shume afer me Zogun e Zi, Bulevardin e Ri te Tiranes, me akses te lehte ne rrugen Asim Vokshi.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

Cmimi 600 Euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 318-39L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundi
Me Qira 1019-13L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te
Me Qira 815-53b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje
Me Qira 1214-49b 500 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje p
Me Qira 121-40D 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 116-25K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 500 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...