Apartament 2+1 me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-923-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga midis rruges Hoxha Tahsim dhe rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te vjeter pa ashensor
Me nje siperfaqe totale prej 86m2 organizohet ne sallon, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Salloni dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.
Tualeti dhe Kuzhina eshte e pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe pajisjet si mikroval, lavastoviglia, express, shtrydhese frutash etj
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset rrugore si rruga Tefta Tashko Koco, Pazari i Ri, rruga Hoxha Tahsim etj.

Cmimi 550 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te t
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te r
Me Qira 922-21G 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5t
Me Qira 1122-51Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Me Qira 322-52N 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pal
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe
Me Qira 1015-43b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges ...