Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Panorama ne Tirane

ID TRR-1121-36N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar.
Afer ketij pallati mund te gjeni sherbimet e nevojshme si farmaci, market, furre buke dhe linjen e urbanit vetem 5 minuta larg.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe te brendshme prej 99 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stilt e lezetshem dhe komod, salloni ka hapesire te bollshme, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, dhomat jane te arreduara kendshem, njera nga banjot ka vaske, dalje ne ballkon nga si nga salloni ashtu edhe nga njera nga dhomat e gjumit.
Cdo ambient shtepiak ka te instaluar nga nje kondicioner duke mundesuar ngrohjen dhe ftohjen e baneses.
Orientohet nga jugu.
Ka mundesi parkimi ne lagje.
Lidhet me rrugen Jordan Misja, eshte afer me Institutin Harry Futlz dhe Intermedican.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 123-18G 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 415-47m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos, ne Tirane.
Eshte e pozici
Me Qira 724-2Z 480 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos, ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e  gjashte te nje p
Me Qira 518-28d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane

Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati t
Me Qira 1217-21L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1019-5L 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me siperfaqe 86 ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 417-16L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume ...