Apartament 2+1 me qira prane Mozaikut ne Tirane

ID TRR-124-49G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 7
Sipërfaqe m2 92
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim 
Siperfaqja totale 91.13m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore si dhe te gjitha pajisjet e nevojshme te kuzhines si lavastovilje, mikrovale,
Apartamenti ka punime cilesore gipsi, veshje murale dhe dritare dopio xhami, dhe e shtruar me parket
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga, sistem qendror kondicionimi si dhe tualetet jane te pajisur me kalorifer.
Zona eshte mjafte e qete dhe shume e preferuar dhe ka akses me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Sander Prosi dhe rrugen Mihal Ciko

Cmimi: 700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 821-21F 800 €

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 220-38S 750 €

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 1123-10Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane.
I pozicionua
Me Qira 315-35m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 4-te ...

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pa
Me Qira 523-6X 650 €

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pallat te ri , me 3 ...

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 321-4D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...