Apartament 2+1 me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-723-70R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 7
Sipërfaqe m2 114
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I

Apartament 2+1 me qira ne fillim te Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 dhe siperfaqe te brendshme 106 m2 e cila organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet me nje mobilim te ri dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Orientimi i tij eshte Jug-Perendim dhe ofron ndricim natyral te bollshem pergjate gjithe dites.
Ne sallon eshte i instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Pallati ofron siguri, administrim dhe termoizolim me sistem kapote.
Zona eshte shume e preferuar dhe prane saj gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, Sheshin Skenderbej, zonen e Stacionit te Trenit, rrugen Reshit Petrela, rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 750 Euro/muaj (taksat te perfshira ne cmim)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje palla
Me Qira 922-18Z 650 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 619-7T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ba
Me Qira 524-52Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane.
I pozicionua
Me Qira 315-35m 650 €

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 4-te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 215-30b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e pest
Me Qira 1021-28N 800 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...