Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Delijorgji ne Tirane

ID TRR-723-16R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 7
Sipërfaqe m2 124
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe totale prej 124 m2 dhe siperfaqe te brendshme 111 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim dhe ofron ndricim natyral te bollshem gjate dites. 
Ka te instaluar kondicionere ne te gjitha dhomat te cilet mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Zona eshte e qete, mjaft e preferuar dhe prane saj gjendet te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri. 
Ka akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta, Bulevardin Zhan D’Ark, rrugen e Kavajes, zona e 21 Dhjetorit, autostrada Tirane Durres etj.

Cmimi: 700 Euro/muaj (taksat te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane
Pozicionohet ne
Me Qira 1123-9Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 319-4T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 618-24d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-58R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 415-54m 590 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 216-18b 650 €

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...