Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-823-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 84m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine qe ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Veri-Perendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Banesa ofron nje pamje te lire dhe kendshme te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko, rrugen e Dibres, zonen e Ish Restorant Durresit etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozici
Me Qira 323-58Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1022-20G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet n
Me Qira 215-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament modern me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 110 m2 ambje
Me Qira 1015-1b 380 €

Apartament modern me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 110 m2 ambjenti ju ofron ...

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Me Qira 1114-13b 400 €

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 222-33N 350 €

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin ...