Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane

ID TRR-513-31i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Libri Universitar

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit te  nje pallati te ri  me ashensor .
Ky apartament perbehet nga nje siperfaqe e brendshme prej 105m2  dhe ndahet ne nje sallon ,ambient ngrenie dhe kuzhine  te lidhura ne nje dhome, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.Mobilimi eshte i kendshem dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.
Ngrohja dhe ftohja behen nga  kondicionere ne ambientet e apartamentit.
Orientimi i apartamentit eshte nga veri-perendimi  .Zona ne te cilen gjendet ka gjalleri dhe dinamike gjate gjithe dites por apartamenti ofron qetesi dhe clodhje.
Ka dalje direkte ne rrugen Abdyl Frasheri , Rrugen Vaso Pasha , rrugen Ibrahim Rugova dhe rruge te tjera lidhese.
Cmimi 700 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-57L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 516-5b 650 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10 –te &
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati t
Me Qira 822-34A 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-53L 600 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane.

Apratamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-62k 800 €

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1215-41K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ...