Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane

ID TRR-1122-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 92
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Banesa ka siperfaqe totale prej 92m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon dhe nje depo.
Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet perfshire lavastovilia, frigorifer, pianure, furre, aspirator etj.
Ka orientim nga Lindje duke mundesur ndricim natyral pothuajse gjithe dites.
Shtepia eshte e sapomobiluar dhe e pabanuar me pare.
Te gjitha ambientet jane te pajisura me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme, duke ofruar administrim ashensor dhe siguri 24-ore.
Ka akses ne rruget kryesore si: rruga Ndre Mjeda, rruga Kavajes, rruga Muhamet Gjollesha, rruga Frosina Plaku, etj
Ka mundesi parkimi me pagese ekstra prane pallatit.

Cmimi: 650 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 917-18L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Me Qira 513-32 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane
Me Qira 1014-21b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mj
Me Qira 1013-6d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 722-24Z 550 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Banesa es
Me Qira 1022-24Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje
Me Qira 317-14d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te
Me Qira 523-21Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ...