Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRR-622-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 105m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen qe kane dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka tualet, dalje ne ballkon dhe secila nga dhomat kane sistem kondicionimi, si dhe tualeti kryesor. 
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje multisplit.
Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe eshte i banuar shume pak. 
Ka akses te lehte ne rrugen Teodor Keko dhe zonen e Zogut te Zi.
Ofron mundesi parkimi me pagese ekstra.

Cmimi: 500 euro/muaj
Parkim: 50 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti
Me Qira 113-18 600 €

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje n
Me Qira 717-68K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re, te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kates
Me Qira 717-37L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Banesa esh
Me Qira 523-52Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 223-9Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 922-19G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ...