Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-223-55Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 3
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kyresore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 100m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Orientimi i apartamentit Jug duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor,  dhe i mireadministruar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Gramoz Pashko, rruga  Faik Konica, Vilat Gjermane etj
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 700 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 722-24Z 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje n
Me Qira 717-68K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re, te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise prane qendres se Tiranes ne rrugen Ibrahim Kazazi.
S
Me Qira 1222-21R 650 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise prane qendres se Tiranes ne rrugen Ibrahim Kazazi. Shtepia pozicionohet ...

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane
Pozicionohet ne
Me Qira 1123-9Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 116-42b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 322-20N 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...