Apartament 2+1 per qira prane Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-1021-24V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient. 
Pozicionimi nga veri-lindja ben te te kete ndrcim natyral te bollshem gjate gjithe dites. 
Pallati ofron administrim dhe siguri 24. 
Ka akses direktn ne rrugen e Durresit, Rrugen Dritan Hoxha dhe prane Ring Center. 


Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 421-30Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hoxha Tahsim ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne k
Me Qira 624-38Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hoxha Tahsim ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me as
Me Qira 1020-62V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te pr
Me Qira 214-14 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te preferuara te ...

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne k
Me Qira 423-12Z 550 €

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundi
Me Qira 1019-13L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ...