Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-116-62b)

ID TRR-116-62b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105.4 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 105.4 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Banesa eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte modern dhe pothuaje i ri.

Ne kete apartament do te gjeni ngrohtesine dhe nje shperndarje te mire te hapesires se brendshme.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet nje kondicioneri qe ndodhet ne sallon.

Ne njeri nga ballkonet do te gjeni nje tavoline me 4 karrige ku ju mund te kaloni pasdite tuaj pasi ofron pamje nga perendimi.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. 

Pallati ju ofron ashensor dhe administrim. Keni mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 319-63T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 220-34H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne
Me Qira 216-13b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat e
Me Qira 1015-52b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te n
Me Qira 1013-19 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 615-38m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...