Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

ID TRR-524-11C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1250
Kati 6
Sipërfaqe m2 97m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 2+1 prane Liqenit te Tiranes .

Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor  te ndertuar ne vitin 2023.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 97m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cili ndan te njejtin ambient me kuzhinen,nje tualet dhe nje ballkon.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet kondicionimit i cili pozicionohet ne cdo dhome te shtepise.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht jugperendimor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricmin natyral te shtepise gjate gjithe dites.

Banesa eshte e gjitha e shtruar me parket dhe e arreduar me nje mobilim modern dhe bashkekohor.

Zona ka akses te shpejte me rrugen Margarita Tutulani, rrugen Marko Bocari, Liqenin Artificial te Tiranes ,zonen e Komunes se Parisit etj.

Apartamenti ofron edhe nje post parikimi 100 euro i cili eshte ekstra cmimit.


 Cmimi: 1250 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Me Qira 1020-1a 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone rezid
Me Qira 814-12j 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1023-24Z 1200 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1216-11d 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dhjete te nje
Me Qira 1213-60 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ...