Apartament 2+1 me qira ne nje residence banimi prane TEG ne Tirane

ID TRR-524-37X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 78.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Joy Residence

Apartament 2+1 per qira prane zones se Lundres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 78 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne tre ambientet kryesore te apartamentit. 
Eshte i orientuar nga lindja dhe nje pjese e baneses eshte e mbuluar nga xhami, duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapo ndertuar, shume te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Teg-ut, ne zone e Lundres, ne zonen e Saukut dhe ne autostraden Tirane-Elbaasan.


Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 724-10Z 1300 €

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 1122-61Z 1300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6-te te nje pallati ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1300 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te
Me Qira 320-27D 1300 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...