Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane

ID TRR-523-55X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 4
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tomini

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 4,me orientim veri-lindje , ne nje pallat ekzistues.
Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 73m2, te organizuar, ne kuzhine, dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht I mobiluar dhe I ka te gjitha kushtet per nje jetese te mire.
Prane pallatit do te gjeni hapesire parkimi si dhe te gjitha facilitet e nevojshme per te permushur nevojat e jeteses se perditshme.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me: Bulevardin Gjergj Fishta, me Zonen e Astirit, me Unazen e Madhe, dhe autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 370 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1120-57D 260 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes.

Apartamenti pozicionohet ne fillim te rruges Qemal S
Me Qira 1213-23b 400 € €

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne fillim te rruges Qemal Stafa afer ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 918-21L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 123-46G 440 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 319-49S 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 

Pozicionohet ne rrugen kryesore n
Me Qira 114-27b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Pozicionohet ne rrugen kryesore ne nje zone shume te ...

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pjese e nje kompleksi te kendshem pallat
Me Qira 322-21N 490 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pjese e nje kompleksi te kendshem pallatesh. Apartamenti ...