Apartament 2+1 per qira perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane

ID TRR-324-58X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Kuzhina i ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Dhoma e gjumit matrimoniale ka akses te menjehershem ne ballkon. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhome e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit, i cili eshte i pozicionuar ne rrugen kryesore, mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Stacionit te Trenit, ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Mine Peza, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne Bulevardin Zogu i Pare. 


Cmimi: 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 815-9m 400 €

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eshref Frasheri  shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Me Qira 224-52C 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eshref Frasheri  shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Shtepia eshte e ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 722-29Z 430 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhedin Llagami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat
Me Qira 819-1L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhedin Llagami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 319-59T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozici
Me Qira 923-45Z 420 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane.

Apartamenti ndodh
Me Qira 917-28d 400 €

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...