Apartament 2+1 me qira ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-1120-47D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri.
Siperfaqja e apartamentit eshte 107 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.
SHtepia ofrohet e mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.
Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Apartamenti orientohet nga perendimi dhe ofron pamje te hapur te zones perreth.
Zona eshte nje nder me te preferuarat e e Tiranes dhe ofron akses te lehte ne rrugen e Kosovareve, Qendren Kristal, rrugen Sulejman Delvina etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 450 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zog I ne Tirane.
Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferua
Me Qira 415-56m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zog I ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit
Me Qira 1114-1j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit, Autostrades se Re ...

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte banim t
Me Qira 1120-41V 380 €

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te
Me Qira 917-20d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pjese e nje kompleksi te kendshem pallat
Me Qira 322-21N 490 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pjese e nje kompleksi te kendshem pallatesh. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane.
Kjo prone ndodhet ne kati e III-t
Me Qira 1013-29 350 €

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne kati e III-te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 518-55d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete ne nje pall
Me Qira 216-49b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ne nje pallat te ri te ...