Apartament 2+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-122-8S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 0
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Spiro Dine

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Spiro Dine ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje shtepie private nje kateshe ne zonen e Astirit.
Shtepia ka siperfaqe totale prej 85 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Apartamenti ofrohet i mobiluar kendshem dhe thjeshte, eshte e shtruar me parket, salloni ka goxha hapesire, bashkangjitur sallonit eshte edhe kuzhina dhe ambienti i ngrenies, kuzhina eshte e kompletuar me elektroshtepiaket e nevojshme, njera dhome ka dy krevat tek ndersa tjera ka nje krevat dopio.
Orientohet nga veri-lindja.
Ka vend parkimi vetem per nje makine brenda oborrit te shtepise.
Ka dalje ne rrugen Aleksandri i Madh dhe ka dalje ne rrugen Teodor Keko.

Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 819-26S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 314-29b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-11T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallat
Me Qira 113-11 350 €

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e kater
Me Qira 119-32S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-
Me Qira 419-16S 180 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 1116-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje p
Me Qira 416-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...