Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-524-23C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 3
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku, Tirane

Apartament 2+1 me qira  prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor te ndertuar rreth viteve  2000.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cili ndan te njejten hapsire me kuzhinen, nje tualet, dy depo, tre ballkone ng ate cilet dy jane te mbyllur me vetrate.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit behet nepermjet kondicionimit i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen matremoniale.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiliuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe e arreduar me nje mobilim modern.

Orientimi i baneses eshte kryesisht jug veri duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen Myslym Shyri, rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri, Bulevardit Gjergj Fishta , zonen e 21 Dhjetorit etj


       Cmimi : 800  euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 315-55b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1218-22L 850 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te n
Me Qira 822-33Z 900 €

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga
Me Qira 413-22 850 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionu
Me Qira 224-36Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...