Apartament 2+1 me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-822-33Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon, dy dhoma gjumi te cilat te dyja kane dalje ne ballkon, korridori lidhes dhe nje tualet.
Eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Banesa eshte e sapomobiluar dhe rinovuar me cdo gje te re dhe moderne e pabanuar me pare..
Mobilimi apartamentit eshte I realizuar me arkitekt.
Zona ka akses te lehte ne qendren e Tiranes, rrugen e Durresit, Bulevardin Zogu I pare etj

Cmimi 900 euro/muaj perfshire dhe tatimin.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dy
Me Qira 1223-18X 800 €

Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 516-5b 800 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m
Me Qira 114-47 850 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...

Apartament 2+1 me qira ne fillimin e rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozic
Me Qira 623-33Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne fillimin e rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...