Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-622-48G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 93.19 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqje prej 93.19 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Ne dhomen e ndenjes eshte i instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e baneses.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet per komunitetin.
Ka akses ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Zogut te Zi dhe Unazes.
Prona disponon edhe nje post parkimi me nje cmim 50Euro/muaj

Cmimi: 400 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 716-43K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane

Pozicionohet ne katin e katert te nje
Me Qira 620-29V 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese
Me Qira 621-31V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re e pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje p
Me Qira 117-11d 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 1022-3G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama, shume prane kolegjit Harry Fultz ne Tirane.
Shtepia pozi
Me Qira 723-41Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama, shume prane kolegjit Harry Fultz ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne kat
Me Qira 1120-49i 500 €

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te nd
Me Qira 315-24b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin ...