Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-723-17R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 1
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vangjel Meksi, Selite

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Vangjel Meksi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe. 
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 110 m2 te  organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe  verande.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkohor dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ka te instaluar 2 kondicionere te cilet mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Zona eshte e qete dhe prane saj gjen facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si shkolla, markete, qendra shendetesore etj.
Ka akses te lehte me autostraden Tirane Durres, zonen e Kodres se Diellit, zonen e Kombinatit, Komunen e Parisit etj.
Ne oborrin e shtepise ofrohet dhe mundesi parkimi per makina.

Cmimi: 300 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 823-41X 420 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje vile 4 ...

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri t
Me Qira 222-21V 375 €

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2
Me Qira 519-14T 400 €

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Ka nje
Me Qira 622-48G 400 €

Apartament 2+1 ne rrugen Muzaket,ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 819-27T 420 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 319-11L 350 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 722-29Z 430 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1217-50R 430 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te ...