Apartament 2+1 me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-1122-42R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 90m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dhimiter Shuteriqi

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe prej 90m2 te organizuar ne dhome ndenje, kuzhine me zone ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka nje mobilim cilesor dhe modern dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Orientimi eshte lindje-perendim gje qe ofron nje ndricim natyral gjate gjithe dites.
Eshte e pajisur me sistem chiller per ngrohje-ftohje.
Ashensori pritet te vendoset ne Janar 2023.
Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.
Ka dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem me pagese ekstra 50€.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me t
Me Qira 315-3d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1117-15d 850 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pal
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 513-31i 700 €

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit ...