Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne Tirane

ID TRR-723-46Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 1
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi

Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri brenda ne kompleks.
Ka nje siperfaqe totale prej 120m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne verande, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Veri-Lindja-Perendimi duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi te implementuar ne te gjtiha ambientet.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar e shtruar me parket, kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Shtepia ka te implementuar sistemin qendror te filtrimit te ujit si dhe filtrim shtese per ujin e pishem.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Residenca ofron siguri, gjelberim, dhe eshte e pajisur me pishine.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e TEG, rruga e Elbasanit, zona e Saukut te Vjeter.
Ne cmim perfsihet dhe nje post parkimi ne katin -1.

Cmimi 900 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallati
Me Qira 914-40j 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 516-36K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-53L 800 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Bane
Me Qira 224-26Z 1000 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 623-32Z 890 €

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bog
Me Qira 1014-55a 800 € €

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga
Me Qira 413-22 850 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Apartameti pozicionohet ne katin e 5 t
Me Qira 324-15X 1000 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Apartameti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ...