Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-621-16A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 2
Sipërfaqe m2 139
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane.
Kompleksi eshte i perbere nga pallate 3 kateshe te ndertuara me shume cilesi dhe projekt modern.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej ndertesave dhe disponon  nje siperfaqe 139 m2 total dhe 123 m2 te brendshme.
Ka nje planimetri te rregullt duke ofruar sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ballkon.
Apartamenti do te ofrohet i gjithi i mobiluar, kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, sistem qendror ngrohje dhe ftohje dhe cdo lloj mobilie e nevojshme ne apartament.
Vetratet e medhaja qe karakterizojne kete apartament, e bejne ate te duket modern dhe te kete plot drite natyrale.
Bashke me apartamertin ofrohen dhe 2 vende parkimi.
Zona eshte pak minuta ne kembe larg TEG, me nje akses shume te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1400 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...