Apartament 2+1 modern me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-1219-25L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati 10
Sipërfaqe m2 152
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dhjete te nje pallati te ri, ku shume biznese ushtrojne aktivitetin e tyre.
Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 152 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, depo dhe nje ballkon i madh.
Shtepia jepet plotesisht e mobiluar me nje stil modern dhe pothuajse te ri.
E gjithe siperfaqja pervec korridorit eshte e shtruar me parket.
Ka te instaluar sistemin qendror per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome dhe sistemin e filtrimit te ujit.
Dhomat jane te orientuara nga jug-lindja dhe ballkoni ofron nje pamje te kendshme te qytetit.
Pallati ofron kushte bashkekohore, administrim, kamera sigurie 24-ore, recepsion ne hyrje dhe 2 ashensor.
Ka akses direkt ne rrugen e Barrikadave, rrugen George W. Bush, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe Sheshit Skenderbej.
Cmimi: 1600 Euro/muaj. 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-23d 1500 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 419-19T 1500 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara
Me Qira 714-3j 1500 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne nje pallat
Me Qira 618-8a 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati t
Me Qira 216-53b 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ne nje nga ...

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut, ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Me Qira 822-53G 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane.
Kom
Me Qira 621-16A 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane. Kompleksi eshte i ...