Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-623-4R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 0
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Pinari, Selite

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rexhep Pinari ne Selite.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te nje pallati te ri me hyrje te vecuar.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande rreth 80 m2.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perndim dhe mundeson ndricim te bollshem gjate dites.
Salloni eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster gjithashtu prane saj mund te gjeni dhe facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si farmaci, markete, klinika mjekesore, shkolla etj.
Ka akses te lehte me akset kryesore rrugore si autostrada Tirane-Elbasan, zona e Komunes se Parisit, Bulevardi Bajram Curri, zona Vasil Shanto etj.
Ne hapesirat rreth pallatit ka dhe mundesi parkimi pa pagese.

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-63E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qira ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.
E pozicionuar ne nje nga komplekset me te nj
Me Qira 721-12V 450 €

Apartament me qira ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. E pozicionuar ne nje nga komplekset me te njohura dhe te ...

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 me qira prane rruges se Fortuzit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 421-29D 330 €

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 me qira prane rruges se Fortuzit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte banim t
Me Qira 1120-41V 380 €

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjete
Me Qira 114-38 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Irfan Tomini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 1120-64V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ka ...