Apartament 2+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1022-7Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen e cila ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe tualet dhe  tualeti kryesor.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepikat e nevojshme per nje jetese komode.
Kuzhina eshte e  pajisur me lavatsovilja, furre, pianure, aspirator, frigorifer etj.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon dhe nje nga dhomat e gjumit
Apartamenti  eshte i orientuar nga Perendimi.
Gjithashtu banesa ka pamje te lire dhe te kendshme.
Pallati ofron adminstrim, ashensor dhe siguri .
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me qendren e Tiranes, Zogun e Zi, 21 Dhjetorin etj.

Cmimi: 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete ne nje pall
Me Qira 216-49b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2 + 1 me qera perballe bllokut te Ambasadave.
Ajo ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat
Me Qira 814-45b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera perballe bllokut te Ambasadave. Ajo ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Me Qira 415-12b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 1015-14b 400 €

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 450 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 918-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 323-49Z 600 €

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...