Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-722-16G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 96.70 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 96.70 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohen nga dy kondicionere te vendosur perkatesisht ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Ballkoni ofron nje pamje te zones per rreth.
Zona eshte shume e zhvilluar, prane fasiliteteve te ndryshme si: supermarkete, farmaci, spitale etj.
Ka akses ne rrugen e Dibres dhe eshte pak minuta larg qendres se Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallat
Me Qira 915-50m 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 1214-19S 400 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat ...

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozici
Me Qira 1122-23Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 523-46X 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 918-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 319-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 1013-36 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...