Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise, ne Tirane

ID TRR-922-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tafaj

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ashensor.
Ambjenti ka siperfaqe prej 110m2 m2 te ndare ne sallon te madh bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, 2 ballkone.
Banesa eshte e orientuar nga lindja dhe perendimi,  duke i mundesuar dhomave ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte totalisht e mobiluar ne menyre moderne me arkitekt me cdo gje te re.
Gjithashtu ambienti eshte i investuar me sistem pantimi, sitem ndricimi.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mndesohet nga kondicioner i vendosur ne cdo ambient.
Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres,Selvin dhe Qendren e Tiranes

Cmimi: 700 Euro/muaj perfshire dhe taksen.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-44b 600 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 516-5b 800 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1215-41K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ...

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 98&nbs
Me Qira 820-26D 800 €

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ...

Apartament 2+1 me qira rrugen Ndrec Ndue Gjoka prane kompleksit Fiori Di Bosko.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 723-24R 600 €

Apartament 2+1 me qira rrugen Ndrec Ndue Gjoka prane kompleksit Fiori Di Bosko. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi I Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vj
Me Qira 817-35L 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi I Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te nje palla
Me Qira 618-15L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze ...