Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1123-13Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 720
Kati 4
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 115m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 100m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoms gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Salloni ka akses ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale ka te perfshire nje tualet dhe ka akses ne ballkon.
Kondicioneri i vendosur sallon  dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Orientimi eshte Jug duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor te mireadministruar dhe ne nje zone mjaft te qete.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Jordan Misja, zonen e Zogut te Zi, rrugen Asim Vokshi etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 720 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane.
I pozicionua
Me Qira 315-35m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 4-te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 415-47m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vila
Me Qira 1020-54i 650 €

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste n
Me Qira 617-24d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...