Apartament 2+1 me qira ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane

ID TRR-721-11F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 3
Sipërfaqe m2 64.3 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Preng Bibe Doda

Apartament me qira ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Pallati ne te cilin pozicionohet hyrja eshte ekzistues dhe ndodhet ne katin e 3-te.
Siperfaqja prej 64.3 m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera prej dhomave eshte pershtatur si sallon ndenjeje, ka nje tualet, nje depo te vogel, nje ballkon te mbyllur qe ka dalje direkt te salloni, 
korridor te bollshem dhe nje ambient kuzhine se bashku me sallon.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, i shtruar me pllaka, ka tualet me dritare dhe dritaret jane me grila.
Ka nje orientim per nga lindje-perendimi, duke lejuar depertimin e drites brenda.
Ndodhet prane Bulevardit Bajram Curri dhe prane shkolles Vasil Shanto.

Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajis
Me Qira 216-25b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-43V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 819-27T 420 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze
Me Qira 216-29b 400 €

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1217-44d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te z
Me Qira 614-18j 400 €

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te zhvilluar vitet e ...

Apartament me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe
Me Qira 115-5r 320 €

Apartament me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe, buze rruge ...