Apartament 2+1 me qira ne rrugen Jordan Misja, Tirane

ID TRR-722-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 320
Kati 2
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 2+1 per qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 100m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy  dhoma gjumi, nje tualet dhe 3 ballkone.
Apartamenti jepet per qira I mobiluar dhe gjithashtu shtohen dhe mobilje te tjera ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zona lidhet lehtesisht me Bulevardin e Ri, zonen e Don Boskos,dhe zonen e stacionit te trenit.

Cmimi 320Euro/muaj .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin e katert t
Me Qira 1218-3d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 320-29S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ofron ...

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 1123-35X 450 €

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1120-30V 400 €

Apartament 2+1 ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane d
Me Qira 914-67b 400 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane drejtorise ...

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te
Me Qira 717-13d 250 €

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te n
Me Qira 1213-50b 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - kateshe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1222-6G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...