Apartament 2+1 me qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-822-47G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 260 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 107m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Shala

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert ten je pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 107m2 te organizuar ne nje sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ka akses ne zonen e Yzberisht, rrugen 3 Deshmoret, zonen e Kombinatit etj.

Cmimi 30.000 Leke/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 318-55d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-39 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje p
Me Qira 517-7K 300 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tir
Me Qira 923-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Hyrja eshte
Me Qira 521-30V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati ...

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozici
Me Qira 323-58Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Pandi Dardha shume prane Kupoles ne zonen e Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 916-2K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...