Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-1018-25E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 93
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 93 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe pajiset me te gjitha pajisjet e nevojshme elektoshtepiake.

Nje kondicioner per ngohje dhe ftohje eshte vendosur ne nje nga dhomat e gjumit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar dhe ka prane te gjitha njesite e sherbimit te nevojshme per komunitetin.

Ka akses ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen e Durresit dhe ne Unaze. 

 

Cmimi: 400 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 518-27E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare, pallat i ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 214-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-84T 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 1217-57R 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ngjitur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.
Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Me Qira 914-62j 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . 
Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertes
Me Qira 816-26K 450 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertese te re.  Me ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallat
Me Qira 418-49L 450 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 915-48b 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...