Apartament 2+1 me qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane.

ID TRR-324-7G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 270
Kati 4
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Ofron siperfaqe totale 115m2 e organizuar ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht I mobiluar.

Zone e qete me akses ne rrugen Besim Alla dhe rrugen Kasem Qafezezi .

 

Cmimi: 270 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Lici prane Restorant Fresku.
Apartamenti  ndodhet ne ka
Me Qira 223-33R 260 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Lici prane Restorant Fresku. Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-t te nje ...

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apa
Me Qira 117-7d 400 €

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin e
Me Qira 222-39S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin e dyte. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 218-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 1216-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes.

Banesa ndodhet ne kat
Me Qira 817-21K 350 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ne nje hapsire 90 m2 ofrohet: 2 dhoma gjum
Me Qira 915-72K 330 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ne nje hapsire 90 m2 ofrohet: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje vil
Me Qira 1016-15L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...