Apartament 2+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane

ID TRR-823-41X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 3
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje vile 4 kateshe.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 90m2 dhe ndahet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje dhe kuzhine, tualet, ballkon dhe korridor.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim per gjate gjithe dites prane.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Vila ofron dhe mundesi parkimi si dhe nje oborr te shfrytezueshem me siperfaqe 100 m2.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte me shume sherbime dhe institucione te ndryshme prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e TEGut, ne zonen e Saukut dhe ne rrugen e Elbasanit. 


Cmimi: 420 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 819-35T 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri m
Me Qira 121-37V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Zef Jubani ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banimi te n
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje go
Me Qira 917-1K 350 €

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 819-23T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze
Me Qira 216-29b 400 €

Apartament me qera prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pa
Me Qira 114-51b 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne ...