Apartament 2+1 me qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-524-68C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 113
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Shala

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cli ndane te njejten hapesire me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit ehet nepermjet sistemit te kondicionimt i cili gjendet ne cdo dhome te shtepise.

Apartament ofrohet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Orientimi i baneses eshte jugperendimor dhe verilindor duke beret e mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te tij gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me zonen e Kombinatit,zonen e Selites, zonen e Astirit etj


Cmimi: 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 715-45m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 118-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te ...

Apartament me qira ne rrugen Brigada e VIII, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pa
Me Qira 822-43Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Brigada e VIII, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 323-1Z 480 €

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet n
Me Qira 215-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku ...

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nj
Me Qira 716-24b 400 €

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-39 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...