Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

ID TRR-1223-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private me hyrje te vecuar.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 130m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi njera nga e cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor  korridori lidhes dhe verande.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Veri duke mundesuar ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Ne sallon ngrohja mundesohet me oxhak funksional.
Banesa jepet me qira totalisht i mobiluar.
Eshte pjese e nje vile private, pozicionuar ne rruge kryesore dhe me hyrje te vecuar.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Mine Peza, rruga Asim Vokshi, Bulevardi Zogu i Pare etj.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje p
Me Qira 1222-75Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 423-49R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt dhe te ...

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 te
Me Qira 522-14S 400 €

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-27L 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje palla
Me Qira 922-18Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 218-14L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 818-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...