Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRR-224-28Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 156m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient ngrenie, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Kuzhina eshte e vecuar e pajisur me dritare dhe me akes ne ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Apartamenti ka pamje te lire dhe i mbushur plot drite.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor ne rruge kryesore, qe ofron administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Zogut te Zi, zona e Laprakes, zona e Ish Fushes se Aviacionit.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 117-13L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 218-73R 800 €

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 619-7T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane
Pozicionohet ne
Me Qira 1123-9Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati
Me Qira 1021-24V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 522-17V 580 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane

Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati t
Me Qira 1217-21L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati te ri prane rruges ...