Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane

ID TRR-823-7Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko, shume prane Ana Market, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje vile private.
Ka nje siperfaqe totale prej 70m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, 1 tualet, 1 ballkon, dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja-Jugu duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe mirkovalen.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe shume pak te banuar.

Dhoma e dyte e gjumit mund te mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Elbasanit, zona qytet Studentit, rruga Fuat Toptani etj.

Cmimi 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 1215-7b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1018-16E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati e
Me Qira 622-14Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat.

Apartamenti pozicionet ne katin e dyte,
Me Qira 518-38E 350 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne zonen e Saukut, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 4
Me Qira 1123-7A 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 4 kateshe, me hyrje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati t
Me Qira 1022-30G 460 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1118-58L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate
Me Qira 1121-36N 550 €

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ...