Apartament 2+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-723-40Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit 1

Apartament 2+1 me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 84m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Jugu  duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar.
Pallati eshte pjese e nje residence qe ofron adminstrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Residenca Kodra e Diellit 2, Kopshti Botanik, zona e Selites etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1018-16E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 per qira te rruga Kavajes prane Globe, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Me Qira 622-57Z 450 €

Apartament 2+1 per qira te rruga Kavajes prane Globe, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 713-46 450 €

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne ka
Me Qira 619-19L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 1223-25X 500 €

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 518-1L 330 €

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 1015-38K 350 €

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile me h
Me Qira 221-16V 300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje te ...