Apartament 2+1 me qira prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane

ID TRR-118-6R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 0
Sipërfaqe m2 88
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament me qira prane ish ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen Gjin Bue Shpata.

Siperfaqja totale prej 88 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, korridor, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil te thjeshte.

Eshte e pajisur me sistem ndricimi cilesor te vendosur ne spote te ndryshme.

Pjesa e dhomes se ndenjes dhe asaj matrimoniale eshte e shtruar me parket ndersa ballkoni ofron nje pamje te kendshme te rruges kryesore dhe lulishtes perballe.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne dhomen e ndenjes.

Zona ku ndodhet kjo prone eshte e zhvilluar dhe e pelqyer si nga vendasit edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Pjeter Bogdani etj.

 

Cmimi 350 euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 1218-1L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 1216-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-k
Me Qira 918-53L 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe shume prane ...

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat
Me Qira 1114-60b 400 €

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 916-34T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues,
Me Qira 1116-45L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lag
Me Qira 1013-27 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-27L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...