Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRR-115-33b)

ID TRR-115-33b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje dhome e cila mund te sherbeje si studio ose zyre, tualet, koridor dhe ballkon te mbyllur.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Pjesa me e madhe e pajisjeve elektroshtepiake jane te reja te paperdorura me pare. 

Gjithashtu banesa eshte totalisht e rikonstrukturuar duke perfshire punimet elektrike e hidrualike, pllakat, dyer dhe dritare te reja etj.

Pallati ka akses ne rrugen e Bogdaneve, te Kavajes dhe ndodhet vetem 5 minuta ne kembe larg qendres se Tiranes.

Zona eshte e qete dhe e mbushur me dyqane te ndryshme, lokale, restorante, furre buke, supermarket, farmaci etj. Pra, ketu do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju duhen per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. 

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 400 Euro / muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin
Me Qira 817-21K 350 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
A
Me Qira 819-35T 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues,
Me Qira 1116-45L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten
Me Qira 517-14d 270 €

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 500 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te
Me Qira 817-29L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 1
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 718-14L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashesor, ...